تعمیر ترموستات Climaset
تعمیر ترموستات کلایماست
زمان مطالعه: 5 دقیقه

تعمیر ترموستات Climaset

تعمیر ترموستات کلایماست

تعمیر ترموستات کلایماست یکی از خدمات ما. گروه مهندسی ترموستات کاران همیشه سعی بر این داشته تا رضایت مشتریان را در هر زمینه ای داشته باشد. مشکلی که شاید خیلی وقتها با آن مواجه شوید خرابی ترموستات می باشد. یعنی چه ؟ یعنی ترموستات با مشکلی برخورد می کند که با هزینه ای کم می شود آن را تعمیر کرد. اغلب کسانی که در این زمینه فعالیت دارند همان اول کار میگویند ترموستات باید تعویض شود و ارزش تعمیر ندارد اما اینگونه نیست. بخش فنی و پشتیبانی ترموستات کاران آن را برای شما تعمیر می کند. بگذارید یک مثال برای شما بزنم. ترموستات کلایماست PDX13 دچار مشکل می شود اما با یک چهارم تا یک دوم هزینه خود ترموستات قابل تعمیر می باشد چرا آن را تعمیر نکنیم؟
البته ترموستات هانیول یا برند های دیگر نیز قابل تعمیر توسط این مجموعه می باشند.

تعمیر ترموستات کلایماست

حال ممکن است یک سوال پیش بیاید که وقتی بخواهیم این قدر هزینه کنیم یک عدد آکبند میخریم که یک سال هم گارانتی داشته باشد، اینجوری خیالمون هم راحت تره. جواب این سوال اینجاست که تیم فنی ترموستات کاران برای تعمیر ترموستات کلایماست یک سال ضمانت قرار داده تا شما مشتریان عزیز هزینه بیشتر نکنید. نکته ای دیگر این که، در زمان سرما و یا گرما شما با خرابی ترموستات مواجه می شوید و نیاز دارید آن را برای تعمیرات بفرستید. زمان تعمیر ترموستات ۵ تا ۱۰ روز کاری می باشد.

 

خرید ترموستات داکت اسپلیت

 

یکی دیگر از مسائلی که به آن برخورد کردیم و آن را برطرف نمودیم این است که بعد از تعمیر و زمان تحویل مشتری از هزینه آن اعلام نارضایتی می کرد، به این گونه قرار شد که قبل اقدام به تعمیر هزینه را اعلام میکنیم و سپس با رضایت مشتری آن را تعمیر می کنیم تا هیچ نارضایتی وجود نداشته باشد.

ترموستات ها چگونه خراب می شوند؟ چه زمانی به تعمیر ترموستات کلایماست نیازمندیم؟

بعضی از مشکلاتی که ممکن است ترموستات Climaset را دچار عیب و ایراد بکند را برای شما آماده کردیم تا با جلوگیری از این موارد بتوانید عمر ترموستات خود را بیشتر کنید.

درباره ترموستات کلایماست بیشتر بدانید.

  • نوسان برق

 نواسانات برق یکی از اتفاتی هست که خیلی دور از ذهن نیست. البته اکثر جاها دارای محافظ برق کلی هستند ولی خب ممکن است نوسان برق به ترموستات و یا هر وسیله ای آسیب برساند و برد ترموستات بسوزد. حال ۲ راه وجود دارد یا کل برد سوخته که دیگر ارزش تعمیر نیست یا قسمتی از برد دچار آسیب شده که با تعویض آن مشکل برطرف خواهد شد. پس نا امید نباشید.

  • رطوبت در ترموستات

شاید براتون جالب باشه اما مشکلی که خیلی ها دارند این است که ترموستات آب خورده حالا چجوری آب به ترموستات رسیده راه های زیادی هست. ممکن است هنگام شستن دیوار یا اتفاقی افتاده که منجر به خیس شدن ترموستات شده. در هنگام تعمیر این گونه ترموستات ها ممکن است برد آسیب دیده باشد و ارزش تعمیر نداشته باشد اما ممکن است مثلا فقط یکی از قطعات آسیب دیده باشد و با تعویض آن درست شود. ابتدا باید بررسی شود و همان طور که گفتیم قبل از انجام هر کاری با شما هماهنگ خواهیم شد و اعلام هزینه می شود و در صورت رضایت اقدام به تعمیر آن خواهیم کرد.

  • اشکال در هنگام نصب

شما ترموستات را خریداری کردید و هنگام نصب یا بوسیله خودتان یه نصاب غیر مجاز آن را میخواهید نصب کنید. ممکن است هنگام سیم بندی سیم ها را اشتباهی وصل کنید که ممکن است به کل بسوزد. و یا مشکل دیگر اینکه موقع جا زدن ترموستات ممکن است به برخی از قطعات فشار بیاید و برد ترموستات صدمه ببیند و در این صورت ترموستات از شرایط گارانتی خارج می شود. به هر حال بهتر است ترموستات توسط یک کار بلد انجام شود تا به مشکل بر نخورید.

تعمیرات کلایماست

 

  • عمر ترموستات

بر کسی پوشیده نیست که عمر هر چیزی یک روزی به اتمام میرسد. ترموستات ها هم از این قائله مستثنی نیستند. نمی توان زمان گذاشت برای کارکرد ترموستات ها. ترموستات از ۱روز تا ۱۰ سال ممکن است کار کند ولی معمولا ترموستات های اصلی به طور میانگین تا ۵ سال و ترموستات های کپی (fake)نیز تا ۲ سال کار میکنند.

 

نتیجه گیری تعمیرات ترموستات:

امروزه که اکثر مردم تعویض کار شدن تیم فنی ما می تواند تعمیرات را برای شما انجام دهد تا علاوه بر کیفیت هزینه کمتری نیز بپردازید. تعمیر ترموستات Climaset یکی از خدمات ما