تعمیر ترموستات کلایماست

تعمیر ترموستات کلایماست

تعمیر ترموستات کلایماست یکی از مهمترین خدمات ترموستات کاران می باشد. سعی ما همیشه بر این بوده تا رضایت مشتری را داشته باشیم. اتفاقی که زیاد با آن مواجه می شوید، درست کار نکردن ترموستات کلایماست است. اتفاقاتی نظیر: روشن نشدن ترموستات، فرمان ندادن، روشن می شود اما فرمان نمی دهد، قطع و وصل، کار می کند اما تصویر نمی دهد و از این گونه مشکلات. راه کار چیست؟ باید ترموستات تعویض شود. خیر، شما می توانید آن ترموستات را تعمیر کنید. در ۹۵٪ مواقع با هزینه حدود یک چهارم یا حتی کمتر، ترموستات را تعمیر و مشکل آن را بر طرف کنید. نکته مهم اینکه ترموستات های تعمیری از تاریخ تعمیر دارای یک سال گارانتی می باشند. برای راحتی مشتریان عزیز ترموستات کاران ۲ راه کار برای تعمیر ترموستات وجود دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

۲ راهکار برای تعمیر ترموستات کلایماست

راهکار اول: ارسال ترموستات

راهکار اول: برای تعمیر ترموستات کلایماست، آن را باز کرده و برای ترموستات کاران ارسال کنید. نکته مهم: حتما قبل از جدا کردن ترموستات از سیم ها، یک نوشته یا عکس از سیم بندی تهیه کنید که در هنگام بستن مجدد به مشکل بر نخورید. به طور مثال سیم قرمز به high و … به همین صورت. چرا که در صورت بستن سیم ها به صورت اشتباه ممکن است ترموستات بسوزد. اگر هم به هر دلیل تنوانستید، می توانید از تکنسین های ترموستات کاران کمک بگیرید تا ترموستات را برای شما نصب کنند. آدرس و لوکیشن ترموستات کاران برای ارسال ترموستات
آدرس: خیابان طالقانی، خیابان بهار جنوبی، پلاک ۱۲۰، طبقه اول، واحد یک

راهکار دوم: تعمیر در محل

راهکار دوم: تعمیر در محل. با توجه به حیاتی بودن ترموستات برای تامین سرمایش و گرمایش اگر امکان آن را ندارید که ۳ تا ۵ روز ترموستات نداشته باشید، تکنسین فنی ترموستات کاران در محل شما آن را تعمیر می کند. در ابتدا با کارشناسان تماس گرفته و مشکل ترموستات را بیان می کنید. پس از هماهنگی های لازم تکنسین در محل شما حاضر و مشکل ترموستات را بر طرف می کند. لازم به ذکر است که تعمیر در محل شامل هزینه ایاب و ذهاب و اجرت تعمیر نیز می باشد. (بین ۱۵۰ تا ۲۵۰ هزار تومان) این امکان فعلا فقط در شهر تهران می باشد.

تعمیر ترموستات کلایماست

چرا ترموستات کلایماست خراب می شود؟

نوسان برق:
نوسانات برق یکی از اتفاقاتی است که پس از رخ دادن ممکن است هر وسیله ی برقی را دچار مشکل کند. ترموستات ها هم از این قائله مستثتا نیستند. در صورت آسیب دیدن ترموستات با نوسان برق ۲ حالت وجود دارد. یا کل برد باید تعویض شود که ارزش ندارد، یا یک قطعه سوخته که پس از تعویض مشکل آن حل می شود.

رطوبت در ترموستات:
شاید جالب باشد اما مشکلی که کم هم پیش نمی آید آب خوردن ترموستات می باشد. باید ترموستات بازبینی شود که کدام قطعات دچار مشکل شده است. در صورت کم هزینه بودن تعمیر می شود.

اشکال در هنگام نصب:
زمانی که ترموستات جدید یا ترموستاتی که از تعمیر برگشته را می خواهید خودتان یا نصاب غیر مجاز نصب کنید، اگر اطلاعات کافی برای نصب نداشته باشد ممکن است در هنگام اتصال سیم ها به ترموستات آسیب وارد کنید. بهتر است برای نصب یا تکنسین این کار را انجام دهد (برق کار، مسئول تاسیسات ساختمان، تکنسین های ترموستات کاران) یا با اطلاعات شروع به نصب کنید.

عمر ترموستات:
حتما قبول دارید هر وسیله ای به خصوص وسایل برقی یک روز عمر مفیدشان تمام می شود. ترموستات ها هم به این گونه هستند. ترموستات ها بسته به برند، دیجیتال یا آنالوگ، طرز استفاده و … ممکن است تا ۱۰ سال عمر کنند.

راه های ارتباطی:

آدرس: خیابان طالقانی، خیابان بهار جنوبی، پلاک ۱۲۰، طبقه اول، واحد یک

تلفن: ۰۸۸۸۴۹۰۰۲-۰۲۱

ایمیل: info [at] thermstatco.ir

Copyright © ۲۰۱۶ – ۲۰۲۲ thermostatco.ir