ترموستات هانیول برای داکت اسپلیت

اگر سیستم تهویه مطبوع شما داکت اسپلیت است، پس برای مدیریت بهتر و دقیق تر دما نیاز به ترموستات دارید. با کمک ترموستات می توانید داکت اسپلیت را روشن و خاموش، تنظیم دور فن به روی کند، متوسط یا تند، تنظیم دمایی که می خواهید داشته باشد و … را انجام دهید. اما این که چه ترموستاتی با چه برندی بزارید بسیار مهم است. برند های زیاد در بازار ابزار دقیق که شامل برند های ایرانی و خارجی می باشد، هر برند دارای مدل های مختلف با تفاوت های کوچک باعث شده انتخاب بهترین ترموستات داکت اسلیت کمی مشکل به نظر برسد. در این مقاله به شما کمک می کنیم برای داکت اسپلیت ترموستات هانیول انتخاب کنید. اول از همه کمی در باره برند هانیول توضیح خواهیم داد. حتما نام برند هانیول یا ترموستات های هانیول را در مکان ها از قدیم و ندیم دیده اید. بله درسته این همان هانیول معروف و قدیمی است. ترموستات هانیول جزء اولین شرکت هایی است که در حوزه ابزار دقیق شروع به کار کرده و علاوه بر قدمت طولانی، روز به روز کیفیت خود را بالا برده و توانسته خود را به روز نگه دارد. امروزه ترموستات هانیول بین ۳ ترموستات پرفروش دنیاست. در ایران هم از قدیم که با ترموستات های هانیول مدیریت دما می کردند تا به امروز این داستان ادامه دارد. حال با توجه به قیمت ارز و شرایط کشور همه مدل های هانیول در بازار موجود نیست. ۳ تا مدل معروف ترموستات هانیول: ترموستات دیجیتال هالو T6861، ترموستات آنالوگ T6373 و مدل Pro1000 در بازار هستند. شاید البته مدل های دیگری هم در بازار باشند اما این ۳ مدل بیشتر خرید و فروش و کاربرد دارند. در ادامه به بررسی ترموستات هانیول برای داکت اسپلیت می پردازیم.

کدام مدل هانیول برای داکت اسپلیت مناسب است؟

یکی از مدل های پر فروش که احتمال زیاد در مکان عمومی مثل هتل ها، بیمارستان ها و … یا در خانه های مسکونی دیده اید، ترموستات هانیول هالو T6861 می باشد. مدلی با ظاهری ساده، رابط کاربری راحت، طول عمر بالا و … خیال شما را بابت ترموستات راحت می کند. ترموستات دیجیتال هالو هانیول با دقت بالا درجه ای که ست کرده اید برای شما تنظیم می کند. این ترموستات دارای صفحه نمایش نسبتا بزرگ و ۵ دکمه می باشد. روی صفحه نمایش این ترموستات سرعت فن، مد یا حالت، درجه اتاق، درجه ای که تنظیم کرده اید را نمایش می دهد. ترموستات هالو هانیول دارای ۲ مدل افقی و عمودی و همچنین رنگ صفحه نمایش آبی و سبز می باشد که در زمان خرید می توایند آنها را انتخاب کنید. 

نصب ترموستات هانیول مدل T6861

ترموستات اصلی هانیول یا فرعی هانیول

اگر سراغ محصولات هانیول رفته باشید و به دنبال خرید ترموستات داکت اسپلیت هانیول باشید شاید به این موضوع برخورد کرده باشید که ترموستات اصلی می خواهید یا فرعی؟ اما این ۲ چه تفاوتی با هم دارند؟ در ابتدا باید بگوییم که از لحاظ ظاهری هیچ تفاوتی با هم ندارند و شاید کسانی که هم خیلی متخصص هستند از روی ظاهر نمی توانند تفاوت این دو را پیدا کنند. هر دوی ترموستات ها در چین ساخته می شوند اما مدل اصلی در خود کارخانه هانیول درست می شود اما مدل فرعی یا فیک در کارخانه های دیگر. تفاوت این ۲ ترموستات در برد هست که معلوم می شود کدام اصلی است. کیفیت قطعات و سنسور ترموستات اصلی بهتر و با کیفیت تر است. برای همین است که مدل اصلی تقریبا دو برابر قیمت فیک است. مدل های فرعی هم مختلف است، اما مدل خوب فرعی در رنج قیمتی خودش از خیلی ترموستات ها با همان رنج قیمتی بهتر است. در عکس زیر می توانید تفاوت برد این دو را ببینید. ترموستات داکت اسپلیت هانیول دارای ۱۲ پایه می باشد که سازگار با اکثر داکت اسپلیت ها می باشد. امیدواریم با خواندن این مقاله توانسته باشیم کمک و راهنمایی کرده باشیم تا بهترین را انتخاب کنید.

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.