ترموستات هانیول برای فن کویل

اگر در محل کار یا خانه خود برای سرمایش و گرمایش از فن کویل استفاده می کنید، برای کنترل دما، روشن و خاموش و … نیاز به ترموستات دارید. حالا مدل های ترموستات برای فن کویل بسیار زیاد است. از آنالوگ و دیجیتال گرفته تا قابلیت هایی مثل: صفحه لمسی، برنامه ریزی هفتگی و … . در این مقاله به بررسی انواع آنها می پردازیم تا بتوانید بهترین مدل را انتخاب کنید. در کل اگر بخواهیم ترموستات فن کویل انتخاب کنیم باید ویژگی های آن را ببینیم و دارای طول عمر و کیفیت سنسور دمای قابل قبولی باشد تا به مشکل نخوریم. از تمام برند های موجود در بازار ترموستات هانیول دارای سابقه ای درخشان در زمینه ابزار دقیق می باشد. کیفیت، طول عمر، سادگی و راحتی کاربر با ترموستات از مولفه های اصلی این ترموستات می باشد که توانسته سالیان در بازار بین ۳ برند اصلی ترموستات باشد. متاسفانه به دلیل شرایط کشورمان تمامی مدل های ترموستات هانیول در ایران موجود نمی باشد اما ۲ مدل پر فروش هانیول برای فن کویل شامل آنالوگ و دیجیتال می باشد.

ترموستات وای فای هانیول

ترموستات دیحیتال هانیول برای فن کویل

اگر به دنبال ترموستات هانیول دیجیتال برای فن کویل هستید یک گزینه دارید. ترموستات T6861 هانیول که معروف به ترموستات هالو می باشد. البته شاید مدل های دیگر نیز در بازار پیدا کنید، اما پر فروش ترین آنها این ترموستات می باشد. میتوان گفت در واقع این ترموستات امتحان خودش را پس داده و دیگر قابل اعتماد می باشد. کیفیت قطعات، طول عمر بالا، رابط کاربری ساده، ظاهری شکیل از عواملی است که استقبال از این کالا را گسترده کرده. این ترموستات دارای ۲ مدل ۹ پایه و ۱۲ پایه می باشد که مدل ۹ پایه مناسب برای فن کویل می باشد.

ترموستات هانیول T6861

ترموستات آنالوگ هانیول برای فن کویل

ترموستات آنالوگ هانیول به احتمال زیاد دیده اید. مدلی که از قدیم بوده و جزء اولین ها بوده است. ساده، دقیق، طول عمر بالا از مهمترین موارد در انتخاب این ترموستات می باشد. مدل T6373 یا معروف به هانیول سه دور دو فصل. در خیلی از مکان ها در دنیا مانند فضاهای عمومی هتل ها، بیمارستان ها، برج ها و … کار برد دارد. به جرات می توان گفت پرفروش ترین آنالوگ بازار ایران می باشد و پس از گذشت چندین سال هنوز هم توانسته در این جایگاه قرار بگیرد.

ترموستات هانیول T6373 آنالوگ

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.