سری جدید محصولات کلایماست

حتما با ترموستات های کلایماست آشنایی دارید. برند کلایماست محصولات کنترل دما برای سیستم های تهویه مطبوع عرضه می کند. ترموستات برای کنترل دما. ترموستات فن کویل، ترموستات داکت اسپلیت، گرمایش از کف و … . ترموستات های کلایماست به چند دلیل مورد توجه مشتریان قرار دارد. اول آنکه برای هر سیستم تهویه مطبوعی یک پیشنهاد دارد که مناسب برای همان دستگاه می باشد. به عنوان مثال برای ترموستات فن کویل چند مدل به شما پیشنهاد می دهد که تفاوت آنها در: آنالوگ یا دیجیتال، توکار یا روکار، شیر برقی و … می باشد. دیگر تفاوت ها در ظاهر ترموستات و قابلیت های ویژه ترموستات ها می باشد،‌مانند: برنامه ریزی هفتگی، صفحه لمسی، رنگ ترموستات. برای داکت اسپلیت و گرمایش از کف نیز به همین صورت. حالاسری حدید محصولات کلایماست به بازار آمده و جایگزین مدل های قبلی شده که به بررسی آنها می پردازیم.

ترموستات کلایماست prossimo 4300

یکی از جدید ترین و پرفروش ترین محصولات کلایماست، ترموستات کلایماست ۴۳۰۰ سری پروسیمو می باشد. این ترموستات مناسب برای فن کویل می باشد. ترموستات رو کار بسیار ظریف به همراه صفحه نمایش ۳.۱ اینج. علاوه بر این موارد دارای محیط کاربری بسیار ساده و همچنین دارای SMART KEY جهت تنظیم آسان می باشد. این ترموستات جایگزین ترموستات های کلایماست سری SDT شده است. تفاوت در شکل ظاهری و همچنین کیفیت قطعات می باشد. با خیال راحت می توانید این ترموستات را جایگزین ترموستات های قبلی کنید.

ترموستات کلایماست ۴۳۰۰

ترموستات کلایماست prossimo 4310B

دیگر محصول جدید این شرکت ترموستات کلایماست ۴۳۱۰B می باشد. این ترموستات نیز از لحاظ ظاهر شبیه ترموستات های سری پروسیمو می باشد. این ترموستات مناسب برای داکت اسپلیت می باشد و جایگزین ترموستات های سری PDX می باشد. ترموستات کلایماست ۴۳۱۰B پروسیمو از لحاظ کارکرد فنی بهتر از قبل شده و سیم بندی آن نیز مانند همان  سری های قبلی است به علاوه اینکه در ظاهر متفاوت شده است.

در سری جدید محصولات کلایماست مشکلات ترموستات های قبلی از لحاظ فنی مرتفع گردیده و به حداقل رسیده. علاوه بر تعییرات فنی که در ترموستات های سری پروسیمو رخ داده ظاهر آنها هم بسیار تغییر کرده. سری های قبلی خود ترموستات خیلی بزرگ بودند، اما در این سری جدید علاوه بر کوچک تر شدن ترموستات ها، صفحه نمایش بزرگ تر شده که ظاهر آن را شکیل تر می کند. ترموستات چون معمولا بر دیواری قرار دارد که مورد توجه می باشد به گونه ای طراحی شده است که بتوان فضا را زیبا تر کند. شرکت کلایماست علاوه بر گارانتی که از زمان خرید یک سال می باشد، خدمات پس از فروش و تعمیر ترموستات دارد که خیال مشتریان بابت ترموستات سالها راحت باشد. 

اگر بابت انتخاب مدل ترموستات نیاز به مشاوره دارید می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۸۴۹۰۰۲ کارشناسان ترموستات کاران تماس بگیرد تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

سبد خرید