ترموستات آنالوگ یا دیجیتال

حتما در زمان انتخاب ترموستات با این قضیه روبرو شده اید که کدام ترموستات را انتخاب کنید. ترموستات آنالوگ یا دیجیتال ؟
برای مدیریت . کنترل بهتر دما برای داکت اسپلیت، فن کویل،‌گرمایش از کف و … نیاز به ترموستات دارید. اینکه بتوانید بهترین ترموستات را انتخاب کنید مسئله ای بسیار مهم است. چرا که با توجه به قیمت های ترموستات های مختلف بهتر است که بهترین انتخاب را داشته باشید تا چندین سال خیالتان بابت ترموستات راحت باشد و درگیر این نباشید که چرا یک مدل دیگر انتخاب نکرده اید. ترموستات داکت اسپلیت و ترموستات برای فن کویل مدل های مختلفی دارند، مخصوصا برای داکت اسپلیت که برند، اینورتر یا غیر اینورتر، تعداد دور فن و … موارد مهمی در انتخاب ترموستات داکت اسپلیت می باشند. در این مقاله به بررسی انواع ترموستات آنالوگ و دیجیتال می پردازیم تا بتوایند با اطلاعات کامل انتخاب کنید.

ترموستات دیجیتال

ترموستات های دیجیتال امکانات بیشتری به شما می دهند. از مهمترین آنها می توان به قابلیت برنامه ریزی هفتگی، صفحه نمایش رنگی یا لمسی، کاربری آسان، کنترل از راه دور م به وسیله ریموت و هم به وسیله وای فای و … اشاره کرد. هر کدام از این ویژگی ها در ترموستات های دیجیتال مختلف هستند. برخی از ترموستات ها یکی یا دو ویژگی را دارا هستند برخی دیگر همه امکانات را در اختیار دارند. در ابتدا باید بدانید که کدام ویژگی برای شما مهم است تا بهترین را داشته باشید. ترموستات های دیجیتال علاوه بر کنترل و مدیریت دما می تواند از لحاظ دکوراسیون نیز موثر باشد. چون ترموستات وسیله ای است که در باید در جای به خصوص قرار گیرد پس ظاهر آن می تواند در دکوراسیون تاثیر به خصوصی داشته باشد. معروفترین برند هایی که در این زمینه فعالیت دارند دارای قدمت و اصالت هستند و توانسته اند در بازار جایگاه ویژه ای داشته باشند. برند هایی نظیر: ترموستات هانیول، کلایماست، زیمنس جزء پر فروش ترین هاست. البته شرکت های ایرانی هم در این زمینه فعالیت دارند که اکولوکس، میلیگراد جزء معروفترین آنهاست. در کل با توجه به این که کل زندگی به سمت تکنولوژی پیش می رود ترموستات های دیجیتال سهم بیشتری در بازار دارند.

ترموستات هوشمند هانیول سری Lyric

ترموستات آنالوگ

حتما از قدیم در مکان هایی که ترموستات وجود داشته ترموستات های آنالوگ T6373 برند هانیول دا دیده اید. ظاهری ساده با کاربری بسیار راحت و سالها بدون هیچ خرابی یا مشکلی کار میکند. بله آنها معروفترین ترموستات آنالوگ دنیا می باشند. همان طور که می دانید ترموستات های آنالوگ بی دردسر و راحت هستند. ظاهری ساده اما با دقت بسیار زیاد و همچنین طول عمر بالا. البته امروزه ترموستات های آنالوگ مدل های مختلفی پیدا کردند و اکثر برند ها این ترموستات ها را در سبد خود قرار دارند. ترموستات هانیول هم دارای ۲ مدل اصلی و فرعی می باشد. مدل اصلی که ادامه دهنده راه همان ترموستات های قدیم می باشد، اما ترموستات فرعی در ظاهر یکسان در برد کمی متغیر هستند. اما با توجه به قیمت مدل فرعی که تفریبا یک سوم مدل اصلی هست قابل قبول می باشد. در کل بخواهیم از ترموستات  آنالوگ نتیجه گیری کنیم: ترموستات هایی با ظاهری ساده، کاربردی، کاربری راحت و طول عمر را میتوانیم از مهمترین آنها نام ببریم. این مدل ها بیشتر در مشاعات برج ها، هتل ها، مکان های عمومی دیده می شود. اگر داکت اسپلیت دارید بهتر است به سراغ ترموستات های دیجیتال بروید، اما اگر از ترموستات برای فن کویل استفاده می کنید می توانید از ترموستات های آنالوگ نیز استفاده کنید. 

بهترین ترموستات هانیول: آنالوگ  T6373

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.