اخبار, درباره شرکت ها

درباره کلایماست

آشنایی با کلایماست

کلایماست

کلایماست در سال ۲۰۰۴ تاسیس شده و کلید موفقیت آن در تیم تحقیق و توسعه است.
CLIMASET® بدون خستگی، توانست جایگاه خود را به عنوان پیشگام صنعت ترموستات بدست آورد.

مهندسان و طراحان صنعتی ما همیشه به دنبال نوآوری و خلاقیت جدیدی هستند تا هر یک از این محصولات کلایماست را به عنوان شاهکار مورد توجه قرار دهند. هر خط، منحنی و هر میلی متر مورد احترام قرار گرفته است.
دلیل این امر این است که مردم در سراسر جهان CLIMASET® را در طرح های زیبا، شیک و مدرن دوست دارند.

قطعات الکترونیکی به طور مستقیم از تولید کنندگان شناخته شده در سراسر جهان جمع آوری می شوند تا کیفیت هر بخش را تضمین کنند. کلایماست توانسته با توجه به اینکه قدمت کمتری نسبت به ترموستات هانیول و ترموستات زیمنس دارد جایگاه خوبی در بازرا داشته باشد.
با استفاده از دستگاه هایی با کیفیت بالا، مونتاژ این قطعات به منظور تشکیل یکی از برجسته ترین ترموستات های دقیق در سراسر جهان به سر انجام می رسد. با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات کنترل کیفیت، کیفیت در هر مرحله از تولید بررسی می شود.

ترموستات کلایماست

 

مشاهده محصولات کلایماست

 

 

ترموستات هانیول در لاله زار

ترموستات هانیول در خیابان بهار

سیستم های مدیریت کلایماست

سیستم های مدیریت گردش کار اتوماتیک کامپیوتری، گواهی می کند که هر بیت فرایند کار به گونه ای است که قرار است انجام شود (طبق برنامه ریزی کامپیوتری).
همچنین سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) ما، تضمین می کند که ما هیچ وقت مشتریانمان را به عنوان دارایی ارزشمند از دست نخواهیم داد.

کلایماست در ایران

 

ما صدای مشتریان و نظرات شما را می شنویم، از آنها استفاده می کنیم تا محصولاتمان را به خواسته های شما نزدیکتر و سازگار تر کنیم و از تلاش هایمان برای انجام درخواست های شما، هر چه که باشد، تلاش کنیم.

زیمنس در ایران ؟

مشاهده محصولات کلایماست

محصولات کلایماست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *