کلایماست
درباره کلایماست
زمان مطالعه 1 دقیقه

کلایماست

کلایماست در سال 2004 تاسیس شده و کلید موفقیت آن در تیم تحقیق و توسعه است.
CLIMASET® بدون خستگی، توانست جایگاه خود را به عنوان پیشگام صنعت ترموستات بدست آورد.

مهندسان و طراحان صنعتی ما همیشه به دنبال نوآوری و خلاقیت جدیدی هستند تا هر یک از این محصولات کلایماست را به عنوان شاهکار مورد توجه قرار دهند. هر خط، منحنی و هر میلی متر مورد احترام قرار گرفته است.
دلیل این امر این است که مردم در سراسر جهان CLIMASET® را در طرح های زیبا، شیک و مدرن دوست دارند.

[irp posts=”13513″ name=”کاربرد ترموستات”]

قطعات الکترونیکی به طور مستقیم از تولید کنندگان شناخته شده در سراسر جهان جمع آوری می شوند تا کیفیت هر بخش را تضمین کنند.
با استفاده از دستگاه هایی با کیفیت بالا، مونتاژ این قطعات به منظور تشکیل یکی از برجسته ترین ترموستات های دقیق در سراسر جهان به سر انجام می رسد. با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات کنترل کیفیت، کیفیت در هر مرحله از تولید بررسی می شود.

ترموستات کلایماست

 

مشاهده محصولات کلایماست

 

 

ترموستات هانیول از کجا بخریم؟

 

سیستم های مدیریت کلایماست

سیستم های مدیریت گردش کار اتوماتیک کامپیوتری، گواهی می کند که هر بیت فرایند کار به گونه ای است که قرار است انجام شود (طبق برنامه ریزی کامپیوتری).
همچنین سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) ما، تضمین می کند که ما هیچ وقت مشتریانمان را به عنوان دارایی ارزشمند از دست نخواهیم داد.

کلایماست در ایران

 

ما صدای مشتریان و نظرات شما را می شنویم، از آنها استفاده می کنیم تا محصولاتمان را به خواسته های شما نزدیکتر و سازگار تر کنیم و از تلاش هایمان برای انجام درخواست های شما، هر چه که باشد، تلاش کنیم.

زیمنس در ایران ؟

مشاهده محصولات کلایماست

محصولات کلایماست