اخبار, درباره شرکت ها

درباره زیمنس

درباره زیمنس

زیمنس

زیمنس در ۱۲ اکتبر سال ۱۸۴۷ توسط ارنست زیمنس تأسیس شد. وارنر این شرکت را در آغاز بنام Bauanstalt von Siemens & Halske  در کارگاه خود افتتاح نمود. در سالهای بعد این شرکت رشد و ترقی خود را با ساختن موتورهای برقی و لامپ ادامه داده و در سال ۱۸۹۷ نام شرکت از Bauanstalt von Siemens & Halske به (S&H) تغییر کرد. رقیب اصلی برند زیمنس در ایران ترموستات هانیول و ترموستات کلایماست می باشند.

زیمنس یک خانه قدرت جهانی

در ۲۰۱۷ مالی، که در تاریخ ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۷ به پایان رسید، درآمد ۸۳ میلیارد و درآمد خالص ۶٫۲ میلیارد یورو را به دست آورد. امروزه این شرکت حدود ۳۷۷٫۰۰۰ کارمند در سراسر جهان دارد.

 

درباره زیمنس

زیمنس در ایران

زیمنس متعهد به حمایت از رشد پایدار درازمدت در ایران است که بر اساس زیرساخت های مدرن و جهانی در انرژی، صنعت، تحرک و مراقبت های بهداشتی است. این تنها می تواند از طریق انتقال دانش و آموزش و پرورش نسل آینده متخصصین جوان به دست آید. این جایی است که می تواند ارزش واقعی را اضافه کند. با شرکای ایرانی قوی و تخصصی، ما کشور و فرهنگ را می شناسیم و نیازهای مشتریان و جامعه را درک می کنیم. از طریق قدرت نوآوری و فن آوری، ما متعهد به ایجاد واقعی برای اهمیت ایران و مردم آن هستیم.

 

ترموستات زیمنس

زیمنس دارای مجموعه کامل از ترموستات است، از ترموستات های اتاق مکانیکی و دیجیتال ساده برای کنترل اتاق کنترل اقلیمی، و ترموستات ارتباطی پیشرفته KNX برای ادغام در سیستم های اتوماسیون ساختمان. نمونه کارها عمق نرم افزاری و همچنین برنامه های تخصصی برای انواع ساختمان های خاص را ارائه می دهد. زیمنس حتی از سخت ترین استانداردهای ذخیره انرژی بین المللی مانند EN15232 و eu.bac کلاس A یا AA مجوز لازم را کسب کرده است.

ترموستات زیمنس

علاوه بر این، زیمنس، به عنوان یک نوآور جهانی، راندمان بازار ترموستات آینده را به پیش می برد: برای مثال، کنترل کیفیت هوا در محیط داخلی برای بهترین سلامت ساکنان و بهره وری؛ و برقراری ارتباط، ترموستات متصل به فضای خارجی برای تغییر ساختار مدیریت ساختمان و خدمات از راه دور.

 

ترموستات اتاقی زیمنس محصولات قابل اعتماد برای بهره وری انرژی

ترموستات اتاقی دمای متعادل را برای مصرف انرژی فراهم می کند. نسل جدید ترموستات اتاقی RDD ../ RDE .. ویژگی های پیشرفته ترین تکنولوژی لمسی، طراحی باریک و سهولت استفاده برتر را دارا می باشد.

این مدل از ترموستات دکمه هایی تعبیه شده است که لمسی است و یک منو باعث تنظیم دمای اتاق مطلوب و برنامه های زمان بندی می شود.

زیمنس

ترموستات اتاق جدید با کنترل لمسی

نسل جدید ترموستات اتاق RDD  – RDE مطلوبیت اتاق را تضمین می کند و طراحی براق و ظریف آنها را برای هر دکور مدرن مناسب می کند. عملیات ساده است، با دکمه هایی که نیاز به لمس برای تنظیم دمای مورد نظر اتاق یا تنظیمات دیگر است. به لطف نصب آسان ترموست های زیمنس به سرعت استفاده کنید.
ترموستات اتاق را می توان مستقیما به دیوار نصب کرد و با تمام امکانات مجتمع سازگار است. این که آیا بی سیم و یا سیمی انتخاب شماست. دستگاه ها برای استفاده فوری نصب می شوند.

 

ترموستات دیجیتال زیمنس

 

دمای مناسب در زمان مناسب راهی آسان برای سفارشی کردن ترموستات زیمنس است، برنامه زمانبندی ترموستات ها، درجه حرارت مناسب را حفظ می کند در حالی که مصرف انرژی و هزینه ها را کاهش می دهد. این امر اطمینان می دهد که اتاق ها فقط هنگام استفاده دمای مد نظر را تامین می کنند تا از مصرف انرژی های غیر ضروری در فضاها جلوگیری شود.

 

زیمنس بر پایه شریک باتجربه بیش از ۷۰ سال است که ترموستات را در سبد کالای خود جای داده است. مزایای استفاده و دهها سال تجربه ما را می توانید از کاربرانمان جویا شوید.

 

ترموستات زیمنس برای انواع برنامه های کاربردی

ترموستات های زیمنس جدید برای  همه کاربردها طراحی شده اند

ساختمان های مسکونی و تجاری از خانه های تک خانواده و ویلاها یا خانه هایی با چند خانواده با سیستم های ترموستات زیمنس. مدارس، هتل ها و دفاتر با کنترل از راه دور و قابل برنامه ریزی. آنها با طیف وسیعی از سیستم های زیمنس سازگار هستند:

  • دریچه های حرارتی
  • چیلر
  • داکت اسپلیت
  • فن کوئل
  • پمپ ها
  • گرمایش از کف
  • رادیاتور و بخاری بخار

 

 مشاهده محصولات زیمنس

محصولات زیمنس

 

ترموستات هانیول چگونه شروع به کار کرد ؟

 

موضوعات تخصصی زیمنس

شرکت در پیشبرد یک آینده ی پایدار در سراسر جهان کمک می کند تا تخصص فنی و نمونه کارهای جامع با تجربه طولانی مدت تحقق یابد. یافتن اطلاعات دقیق، اخبار، بینش و مراجعه در زمینه موضوعاتی که نشان دهنده موفقیت شرکت زیمنس در ارائه راهکارهای پیشرفته در زمینه های فناوری اطلاعات، صنعت، مالی و انرژی است.

 

بی نظیری برای زندگی

زیمنس واقعه ای را مهم می کند. با نوآوری هایی که زندگی را بهبود می بخشد. برای مشتریان، برای جامعه و برای هر فرد. این فداکاری برای زندگی است.

زیمنس در خانه

 

زیرساخت هوشمند

از تکنولوژی های ساخت و ساز و تحرک یکپارچه برای توزیع نیروی کارآمد و شبکه های هوشمند، دیجیتال سازی زیرساخت ها، شهرهای ما را در آینده هدایت می کند.

 

انرژی پایدار

با تقاضای جهانی برای رشد سریع انرژی، نوآوری و خلاقیت لازم است که ما را در آینده به انرژی پایدار تبدیل کند.

انرژی زیمنس

 

ساخت آینده

این کمپانی با نوآوری های تکنولوژیکی، از شرکت های صنعتی پشتیبانی می کند تا تولیدی کارآمد و انعطاف پذیر تر را دارا باشند.

ساخت زیمنس

دیجیتالی کردن

حتی امروز، راه حل های دیجیتالی را برای اقتصاد، صنعت و زیرساخت های شهری فردا برای کارایی، پایداری و امنیت بیشتر ارائه می دهد.

 

خدمات مالی

خدمات مالی ارائه دهنده بین المللی از راه حل های تامین مالی است. دانش مالی و صنعت ما ارزش مشتری را افزایش می دهد و باعث افزایش رقابت با مشتری می شود.

 

 

زیمنس یک نیروگاه جهانی است که در امتداد زنجیره ارزش الکتریکی قرار دارد. از تولید برق، انتقال و توزیع به راه حل های هوشمند شبکه و کاربرد کارآمد انرژی الکتریکی و همچنین در زمینه های پزشکی و تشخیص آزمایشگاهی. امروزه این شرکت در حدود بیش از ۳۷۷۰۰۰ کارمند در بیش از ۲۰۰ کشور دارد. علاوه بر این، ما دارای ساختمان های اداری، انبارها، امکانات تحقیق و توسعه یا دفاتر فروش در تقریبا در هر کشوری از جهان هستیم.

حضور زیمنس در سراسر جهان

برای بیش از ۱۷۰ سال، نام زیمنس مترادف بین المللی و حضور در سراسر جهان است.

زیمنس در ایران

 

 مشاهده محصولات زیمنس

محصولات زیمنس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *