درباره هانیول
درباره هانیول

هانیول

هانیول تکنولوژی هایی را طراحی و تولید می کند که به برخی از مهم ترین چالش های دنیا در زمینه انرژی، ایمنی، امنیت، بهره وری و شهرنشینی جهانی اشاره دارد. ترموستات هانیول کیفیت + اصالت

ما منحصر به فرد هستیم تا محصولات فیزیکی را با نرم افزار برای پشتیبانی از سیستم های متصل که ساختمان ها، کارخانه ها، آب و برق و هواپیما را بهبود می بخشد را بسازند و جهان را به دنیایی با امنیت، راحت تر و کارآمد تر تبدیل کنیم.
راه حل های ما کیفیت زندگی مردم را در سراسر جهان را افزایش می دهد و بازارهای جدید و حتی صنایع جدید را ایجاد می کند.

هانیول شرکت خوشه‌ای آمریکایی (به ترکیبی از دو یا چند شرکت درگیر در کسب و کار کاملاً متفاوت می‌گویند، که تحت یک ساختار سازمانی، معمولاً مربوط به شرکت مادر و چند (یا بسیاری) شعبه دیگر، فعالیت می‌کنند.) است،
که تولید انواع مختلفی از محصولات تجاری و مصرفی، خدمات فنی و مهندسی و سیستم‌های هوافضا (انواع توربوشارژرها) را، برای طیف گسترده‌ای از مشتریان، از مصرف‌کنندگان خصوصی، شرکت‌های بزرگ و دولت‌ها ارائه می‌دهد.

در ایران بیشتر این شرکت را با محصولات ابزار دقیق می شناسند. ترموستات هانیول در ایران، کنترلر، شیرهای کنترلی ، ترانسمیترها ، سنسورها ،نشان دهنده ها، سویچ‌های فشاری ، موتور و دمپر از مهمترین محصولات هانیول در صنعت ابزار دقیق به شمار می آیند.

شرکت هانیول در سال ۱۹۰۶ توسط مارک هانی‌ول تأسیس شد.
این شرکت جزئی از فهرست فورچون (لیستی از ۵۰۰ تا از بزرگ‌ترین شرکت‌های آمریکایی از نظر درآمدزایی می‌باشد.) است و تعداد کارکنان آن، در حدود ۱۳۰٫۰۰۰ نفر می‌باشد، که در حدود ۵۸،۰۰۰ نفر از آنها در ایالات متحده اشتغال دارند.

دفتر مرکزی این شرکت، در موریس‌تاون، نیوجرسی قرار دارد و مدیرعامل فعلی آن، دیوید کوت می‌باشد. شرکت هانیول از تاریخ ۷ دسامبر ۱۹۲۵ تا ۹ فوریه ۲۰۰۸ بخشی از میانگین صنعتی داو جونز (یک شاخص اقتصادی بازار آزاد است که توسط وال استریت ژورنال منتشر و تهیه می‌شود.) به حساب می‌آمد.

ما در حال ایجاد یک دنیای هوشمندانه، ایمن تر و پایدارتر هستیم. این قدرت اتصال است. این قدرت محصولات هانیول است.

هانیول به عنوان یک شرکت با فروش بالا در سال ۲۰۱۷، در طول زمان ثابت کرده است که عملکرد مالی قوی داشته است.

 

مشاهده محصولات هانیول

محصولات هانیول

 

ترموستات زیمنس از کجا شروع کرد؟

 

هانیول در هوافضا:

 

هانیول در هوافضا

نوآوری و ادغام هزاران محصول، نرم افزار و خدمات را برای پیشبرد و به راحتی تجربه حمل و نقل امن، کارآمد، تولیدی و راحت در سراسر جهان ارائه می دهد. پیشنهادات ما تقریبا در هر هواپیمای تجاری، دفاع و فضا یافت می شود.
ما راهکارهای نوآورانه برای هواپیماهای با کارآمدتر و محیط زیست بهتر، پروازهای مستقیم و در زمان مناسب، پرواز ایمن تر و کاهش باند و موتورهای پرواز به اضافه موتور، کابین خلبان و الکترونیک کابین، تجهیزات ارتباطی بی سیم و خدمات و تدارکات را توسعه می دهیم.

 

هانیول در صنعت ساختمان:

هانیول در صنعت ساختمان 

ساختمان هایی که از راه حل های Honeywellاستفاده می کنند، دقیق تر و متنوع تر هستند. فن آوریهای اتوماسیون ساختمان ما می توانند در بیش از ۱۰ میلیون ساختمان یافت شود، که در آن ما ارزش برای صاحبان و اشخاص را در اختیار داریم. ترموستات هانیول گستردگی زیادی دارد و هر کدام از کاربرد ترموستات ها بسته به نیاز کاربران دارد. با بهره گیری از ترموستات دیجیتال هانیول می توانید صرفه جویی با ترموستات هوشمند را تجربه کنید.

 

راهکارهای هانیول در ایمنی و تولید:

راهکارهای هانیول در ایمنی و تولید

راه حل های Honeywell سالانه بیش از نیم میلیارد کارگر بهره وری و ایمنی را افزایش می دهد. راهکارهای بهره وری ما عبارتند از ترکیبی از محصولات، از رایانه های شخصی، نرم افزار و جریان کاری صوتی، اسکنر بارکد و راه حل های چاپی. ما یک رهبر جهانی در صنعت هستیم که با مجموعه گسترده ای از تجهیزات حفاظتی شخصی، متصل شده است که محل و وضعیت کارگران و اولین پاسخ دهنده ها را در مکان های خطرناک ردیابی می کند.

 

 

مشاهده محصولات هانیول

محصولات هانیول

شرکت هانیول دارای زیادی از ترموستات می باشد که بهترین ترموستات هانی ول در دو مدل آنالوگ( ترموستات سه دور دو فصل هانی ول T6373 ) و دیجیتال ( ترموستات هالو هانی ول ) قابل عرضه می باشد.

شما می توانید برای آشنایی بیشتر و همچنین مشاوره درباره محصولات هانیول با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

ترموستات هانیول در خیابان بهار