راهنمای ترموستات هانیول
راهنمای ترموستات هانیول

راهنمای ترموستات هانیول

تکنولوژی در این جهان رو به جلو همه روزه در حال پیشرفت است و این روز ها پا به خانه ها نیز گذاشته است و با نوآوری در محصولات و کالاهای متفاوتی که در خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند، قدمی در راستای افزایش راحتی و آرامش شما در خانه ها نیز برداشته شده است.

یکی از محصولات جدید این قرن، ترموستات های هوشمندی است که کار آن ها تنظیم دمای خانه شما به صورت هوشمند است. این تکنولوژی ها سبب شده تا ما بتوانیم در مرکز زندگی مان قرار بگیریم و کنترل همه چیز را در دست بگیریم. ترموستات فن کویل می تواند آسایش را برای شما به ارمغان بیاورد.

این ترموستات ها که تحت عنوان فناروی ترموستات هانیول شناخته می شوند، مزیت های بسیار زیادی دارندکه می توانند به طرز قابل توجهی روند زندگی را تحت تاثیر قرار دهند و راحتی و آسایش غیر قابل وصفی را به دنبال دارند.

 

برای خرید ترموستات هانیول روی لینک کلیلک کنید.

 

در این مقاله به بررسی ترموستات های هانیول می پردازیم و در خصوص مزیت ها و کارایی های آن ها اطلاعاتی را به دست می آوریم. علاوه بر این دو نمونه از این ترموستات ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

ترموستات هانیول چیست؟

ترموستات ها به صورت کلی وظیفه تنظیم دمای محیط را بر عهده دارند. این دستگاه ها در مدل های متنوعی تولید می شوند و با طیف وسیعی از کاربرد ها مورد استفاده قرار می گیرند. آن ها در هر وسیله گرمایشی و سرمایشی قرار دارند و مورد استفاده قرار می گیرند.

 نمونه ترموستات های هانیول، از جمله ابزار های هوشمندی هستند که قابلیت تنظیم دمای محیط را بر اساس دمای تنظیم شده و مطلوب بر عهده دارند. هانیول یکی از بزرگ ترین خطوط تولید ترموستات های وای فای را دارد.

این دستگاه ها نیز طیف بسیار متنوعی از مدل ها را شامل می شوند که هر کدام توانایی ها و قابلیت های مخصوص به خود را دارند. به صورت کلی هر مدل را یک عدد مخصوص به خود را داشته و با کمک این شماره شناسایی می شود.

برخی از این ترموستات ها دارای یک صفحه لمسی دیجیتال هستند که می توانند به صورت کنترل از راه دور کار کنند. با تنظیم محدوده دمایی دلخواه روی این دستگاه ها، ترموستات هانیول دمای محیط را روی این رنج دمایی تعیین شده نگه می دارد و به این ترتیب شما از هوای مطلوب درون منزل خود لذت می برید.

این ترموستات ها این قابلیت را دارند که به WIFI خانه متصل شوند و قابلیت کنترل از راه دور را دارند. شما می توانید با برنامه های مخصوص این محصولات روی موبایل یا کامپیوتر تان آن ها را از راه دور کنترل کنید. این دستگاه ها معمولا قابلیت برنامه ریزی دارند و می توان بر اساس آن چه که مطلوب شما است، به آن ها برنامه داد.

دسته بندی کلی ترموستات های هانیول نیز بر اساس نوع کاربرد ها و قابلیت های متفاوت مدل های مختلف صورت می گیرد. بر این اساس دستگاه ها به مدل های بسیار متنوعی دسته بندی می شوند.

دسته بندی بهترین مدل های ترموستات های هانیول

به صورت کلی طیف گسترده ای از محصولات این برند وجود دارد، اما با این حال برخی نمونه ها به دلیل مشخصه های محصول، بهترین نمونه ها در نظر گرفته می شوند. پنج مدل به عنوان بهترین نمونه ها در نظر گرفته می شوند که شماره مدل های آن ها موارد زیر هستند:

  • مدل های هانیول T6
  • مدل هانیول RTH9580WF
  • ترموستات هوشمند با کنترل صدا مدل RTH9590WF
  • ترموستات های صفحه لمسی هانیول مدل RTH8580WF
  • ترموستات هانیول RTH6580WF

این مدل ها دارای تفاوت های در مشخصات، کارایی، امکان تعیین موقعیت جغرافیایی، گارانتی، مراحل کار، قابلیت برنامه ریزی و قیمت هستند و بر همین اساس دسته بندی می شوند. هر کدام بر اساس ویژگی هایی که دارند و نیازی که برای استفاده از آن ها وجود دارند می توانند به عنوان بهترین مدل انتخاب شوند.

برای نمونه قابلیت تعیین محدوده جغرافیایی این امکان را به شما می دهد تا با کمک نقشه روی دستگاه، محدوده جغرافیایی خود را تعیین کرده و زمانی که شما از محدوده خارج شدید، ترموستات دمای خانه را به تدریج کاهش دهد.

 

معرفی ترموستات هانیول مدل T6861

این ترموستات نیز در دسته ترموستات های دیجیتالی هانیول قرار می گیرد. این محصول دارای یک صفحه نمایش LCD است. منبع ولتاژ این دستگاه ها به صورت انتخابی قابلیت تنظیم بین ۱۱۰ ولت و ۲۲۰ ولت و ۵۰ / ۶۰ Hz را دارد. این دستگاه ها از لحاظ قیمت مقرون به صرفه بوده و از همین حیث نیز یکی از محصولات پر فروش هانیول محسوب می شود.

این دستگاه علاوه بر قابلیت تنظیم دما، موجب صرفه جویی در مصرف انرژی نیز می شود و در بهینه سازی مصرف انرژی کاربرد بالایی دارد. این دستگاه ها برای صرفه جویی در مصرف انرژی دارای محدودیت تعیین میزان گرما و سرما هستند.

این ترموستات ها با استفاده از فن های سه سرعته و بر اساس فن کویل طراحی شده است. قابلیت کنترل دمای دستی و همچنین اتوماتیک را دارد. طراحی ظاهری فوق العاده این دستگاه ها، آن را برای استفاده در محیط های متفاوتی از جمله هتل ها و منازل مسکونی مناسب کرده است.

نور پس زمینه استفاده شده در LCD این دستگاه ها به صورت آبی رنگ بوده و نصب و راه اندازی آن ها نیز بسیار ساده و آسان است. نمونه های این ترموستات در دو فرم عمودی و افقی بسته به نوع سلیقه مشتریان در دسترس است. دمای نمایش داده شده روی آن هم به صورت سانتی گراد و هم فارنهایت قابل تنظیم است.

خرید ترموستات هانیول مدل T6861

https://thermostatco.ir/product/honeywell-t6861/

راهنمای ترموستات هانیولمعرفی ترموستات هانیول مدل T6373

این مدل ترموستات هانیول نیز برای کنترل والو یا والو و فن در عملکرد فن کویل های دو پایپی طراحی شده است. این مدل از ترموستات ها نیز دارای شیر روشن و خاموش است تا از طریق دما را در نقطه ای مطلوب تنظیم کنید. فن دستگاه همچنین می تواند از طریق ترموستات نیز کنترل شود.

در برخی از مدل ها، دستگاه دارای سیم است تا به صورت دائمی قابلیت راه اندازی و کار کردن را داشته باشد و از طریق کلید روشن و خاموش روی ترموستات کنترل شود. فن می تواند همزمان با فعال شدن ترموستات نیز شروع به کار کند.

علاوه بر این در برخی مدل ها این ویژگی لحاظ شده تا بتوان حالت گرمایش به سرمایش را نیز انتخاب کرد. کنترل دما و حالت های سرمایشی و گرمایشی یا به صورت خودکار صورت می گیرد یا این که به صورت دستی کنترل و تنظیم می شود.

خرید ترموستات هانیول مدل T6373