راهنمایی و مشاوره

۴ نکته برای بهترین دما در تابستان

بهترین دما در تابستان

۴ نکته برای بهترین دما در تابستان

در این مقاله یک سری نکات را بررسی می کنیم تا به ۴ نکته برای بهترین دما در تابستان برسیم. پس ما با ما همراه باشید. زمانی که دمای شهر افزایش می باید و گرم تر می شود میتوانیم اقداماتی بیاندیشیم تا از خنک بودن خانه و آسایش آن لذت کافی را ببرند.ترموستات هانیول بهتری برند در این حوزه راهکاری برای این مسئله آماده کرده است.

بهترین دما در تابستان

۱- درباره ترموستات هوشمند بیشتر بدانید.

با داشتن ترموستات هانیول از نوع هوشمند البته دیگر نیازی به نگرانی درباره بیش از حد گرم شدن و یا حتی سرد شدن نخواهید داشت. با ترموستات هوشمند دیگر دمای خانه شما درست تنظیم می شود. اینکه ترموستات برای داکت اسپلیت می خواهید یا ترموستات فن کویل حتما در انتخاب نوع ترموستات تاثیر دارد.

بهترین دما در تابستان

۲- برای محیط های ایده آل خود راه چاره داشته باشید.

طبق تحقیقات اخیر که توسط Resido انجام شده، ۶۰% از خانه های دارای فضاهای مختلف هستند. به عنوان مثال اتاق خواب، پذیرایی، TV Room، آشپزخانه و … که بخواهید دمای هر قسمت مختلف با قسمتی دیگر باشد. یا حتی بخواهید در روز خاص دمایی متفاوت داشته باشد. همه این مسائل یعنی بهترین دمت در تابستان.
در صورت داشتن ترموستات هوشمند هانیول به همراه سنسور های اکسترنال می توانید این کار را به راحتی انجام دهید. می توانید درجه حرارت را در فضاهایی که بیشترین وقت خود را در آن می گذارید در اولویت قرار دهید. به عنوان مثال، اگر بچه ها بخواهند در اتاقی برای مدتی به بازی کنند میتوانید زمان بندی آن را انجام دهید و در آن مدت دما را حد مطلوب برسانید و در شب فقط اتاق ها را به دمای مطلوب برسانید تا کل خانواده در آسایش کامل به سر ببرند. در این صورت شما علاوه بر ذخیره انرژی در هزینه خود نیز صرفه جویی کرده اید.

۳- به رطوبت توجه کنید.

هنگامی که درجه حرارت با بالاتر از ۲۸ درجه می رسد رطوبت داخلی نباید از ۵۰% بیشتر شود. بهترین راه حل یک سیستم رطوبت زدایی است که به شما کمک می کند رطوبت خانه خود را کنترل و مدیریت کنید. دستگاه رطوبت گیر DR120 هانیول میتواند این کار را برای شما انجام دهد.

۴- خانه هوشمند داشته باشید.

یک پنجره ی رو به آفتاب می تواند یک اتاق را گرم کند. بنابراین از پنجره ها در روز استقبال کنید. برای نکات بیشتر در مورد خانه هوشمند راه حل های زیادی وجود دارد که می توانید آن ها را بررسی کنید تا بهترین دما را در تابستان داشته باشید.

 

بهترین دما در تابستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *