اخبار, راهنمایی و مشاوره

ترموستات داکت اسپلیت کلایماست

داکت اسپلیت کلایماست

ترموستات داکت اسپلیت کلایماست

ترموستات داکت اسپلیت کلایماست! زمانی که نقل مکان به جای جدید می کنید حالا یه خانه مسکونی یا محیط اداری و متوجه می شوید که سیستم سرمایش و گرمایش شما داکت اسپلیت است. حال ممکن است یا در همان ابتدا و یا بعد تر داکت اسپلیت شما به مشکل بر بخورد و شما با نگاه به ترموستات متوجه می شوید که داکت اسپلیت کلایماست دارید و به دنبال بر طرف کردن مشکل می روید. ابتدا عرض کنم که داکت اسپلیت کلایماست وجود ندارد، فقط شما چون ترموستات کلایماست برای کنترل هوا را میبینید فکر میکنید که داکت اسپلیت شما هم Climaset است. البته حق هم دارید چون دستگاه شما کمپرسور آن در پشت بام معمولا قرار دارد و یونیت داخلی هم در سقف مستقر شده پس اولین چیزی که به ذهن شما می رسد داکت اسپلیت Climaset است. یا مثلا اگر ترموستات هانیول باشد فکر میکنند داکت اسپلیت هم هانیول است اما اینگونه نیست. حال می خواهیم مشکل شما را حل کنیم.

ترموستات داکت اسپلیت کلایماست
در این زمان ۲ امکان وجود دارد:
۱-مشکل از ترموستات است. یعنی ممکن است دارای خطا در قطع و وصل کردن باشد. و یا دچار مشکل شده است و اصلا قطع و وصل نمی کند و مشکلاتی از این قبیل. شاید هم بخواهید ترموستات خود را به روز کنید و از مدل های جدید تر استفاده کنید. برای همه این موارد راه حل وجود دارد.
اگر ترموستات کلایماست شما به مشکل خورده و قصد تعمیر آن را دارید می توانید آن را برای ما ارسال کنید تا تیم فنی ترموستات کاران در اسرع وقت آن را برای شما تعمیر و ارسال کند. اگر هم اطلاعات بیشتری درباره تعمیر ترموستات کلایماست میخواهید ما آماده پاسخگویی هستیم.

[vc_row][vc_column][vc_btn title=”تعمیر ترموستات کلایماست” style=”outline” shape=”square” color=”juicy-pink” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fthermostatco.ir%2Frepairs-climaset%2F||target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row]

۲- مشکل از داکت اسپلیت است و ارتباطی به ترموستات ندارد. در این موقع باید در ابتدا متوجه شوید که برند داکت اسپلیت شما چی هست و به سراغ شرکت خدمات آن برند مراجعه کنید تا مشکلتان را برطرف کند.

خب پس متوجه شدید که داکت اسپلیت کلایماست نداریم و فقط ترموستات برای کلایماست هست. کلایماست هم مناسب برای اکثر داکت اسپلیت ها می باشد. مثل داکت اسپلیت گوودمن، ال جی، دایکین و …

باز هم اگر سوالاتی در این حوزه دارید مشاوران ترموستات کاران آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند. با ما در تماس باشید.

کمی درباره برند Climaset:

کلایماست در سال ۲۰۰۴ تاسیس شده و کلید موفقیت آن در تیم تحقیق و توسعه است.
CLIMASET® بدون خستگی، توانست جایگاه خود را به عنوان پیشگام صنعت ترموستات بدست آورد.
مهندسان و طراحان صنعتی ما همیشه به دنبال نوآوری و خلاقیت جدیدی هستند تا هر یک از این محصولات کلایماست را به عنوان شاهکار مورد توجه قرار دهند. هر خط، منحنی و هر میلی متر مورد احترام قرار گرفته است. دلیل این امر این است که مردم در سراسر جهان CLIMASET® را در طرح های زیبا، شیک و مدرن دوست دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *