اخبار

بهترین ترموستات در سال ۹۹

بهترین ترموستات در سال ۹۹

بهترین ترموستات در سال ۹۹

انتخاب بهترین ترموستات در سال ۹۹ به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. همانطور که در جریان هستید از اواخر سال ۱۳۹۷ کشور عزیزمان ایران دچار مسئله تحریم و ورود کالا شد، بنابراین موجودی کالاهای به مشکل خورد. محصولاتی که قبلا وجود داشت دیگر به راحتی قبل پیدا نمی شد و قیمت کالا هم بالاتر رفت. ترموستات هانیول ، ترموستات زیمنس ، ترموستات کلایماست برندهایی از این قبیل هستند اما توانستند دوباره در بازار حضور پیدا کنند که به بررسی هر یک از آنها می پردازیم.

ترموستات هانیول:

یکی از انتخاب بهترین ترموستات در سال ۹۹ ترموستات هانیولمی باشد که آن را می شناسید. برند با اصالت، با کیفیت که با گستره ای از محصولات برای هر فضای صنعتی و خانوادگی یک پیشنهاد منحصری دارد. برند هانیول در حوزه ابزار دقیق فعالیت دارد و برای هر نیازی یک محصول دارد. از ویژگی های برند هانیول می توان به دقت و کارآیی آن اشاره کرد.ترموستات هانیول که آوازه ای طولانی دارد، دارای محصولاتی با دقت بسیار بالایی تولید می شود. مدل های پر فروش ترموستات هانیول به شرح ذیل می باشد:

۱- ترموستات دیجیتال هالو T6861 مناسب برای داکت اسپلیت و فن کوئل

۲- ترموستات آنالوگ هانیول T6373 مناسب برای فن کوئل

بهترین ترموستات در سال ۹۹

ترموستات زیمنس:

برند زیمنس هم مانند محصولات هانیول یکی از بهترین ترموستات در سال ۹۹ می باشد. ترموستات زیمنس علاوه بر قدمت بالا دارای محصولات با کیفیتی می باشد و در حوزه ابزار دقیق فعالیت ی کند. ترموستات های زیمنس با طراحی خاص و مینیمال توانسته نظر خیلی مشتریان را به خود جلب کند. طراحی خاص، کیفیت، دقت یک مجموعه ای از نیاز ها را در کنار هم آماده کرده که همه به دنبال این مجموعه هستند. مدل های پر فروش ترموستات زیمنس به شرح ذیل می باشند:

۱- ترموستات دیجیتال زیمنس RDF 530

۲- ترموستات آنالوگ زیمنس RAB 11

بهترین ترموستات در سال ۹۹

ترموستات کلایماست:

ترموستات کلایماست از برندهایی است که چند سالی می شود وارد کشور شده. ویژگی های کلایماست کیفیت ترموستات ها می باشد. علاوه بر این موارد با تنوع محصولات توانسته برای هر فن کوئل، داکت اسپلیت و … یک پاسخ داشته باشد. محصولات کلایماست دارای یک سال ضمانت شرکتی می باشد و همین موضوع باعث اطمینان مشتری می شود. محصولات پر فروش ترموستات کلایماست عبارتند از:

۱- ترموستات دیجیتال کلایماست سری CLX

۲- ترموستات دیجیتال کلایماست SDT 3X ir

بهترین ترموستات در سال ۹۹

نتیجه گیری:
در مجموع پس از بررسی همه برند های مطرح برای هر مکانی ترموستات های متنوعی می توانید که انتخاب کنید که پرفروش ترین و محبوب ترین آنها را بررسی کردیم. ترموستات کاران امیدوار است توانسته باشد در انتخاب بهترین ترموستات به مشتریان عزیز کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *