اخبار, راهنمایی و مشاوره

انتخاب بهترین ترموستات

انتخاب بهترین ترموستات

بهترین ترموستات

انتخاب بهترین ترموستات شاید در نگاه اول کار سختی باشد اما با پاسخ به چند سوال می توانید بهترین ترموستات که مناسب فضای شما باشد را انتخاب کنید. این سوال ها عبارتند از :

  • ترموستات قرار است به چه دستگاهی وصل شود؟
  • آیا دستگاه ما (داکت اسپلیت) اینورتر است؟
  • دستگاه ما (فن کوئل) چه مدلی است؟ ( سقفی، کانالی و …)
  • ترموستات دیجیتال می خواهیم یا آنالوگ؟
  • آیا ترموستات قرار است برای ما برنامه ریزی هفتگی، ماهانه یا حتی سالانه انجام دهد؟
  • شکل ظاهری ترموستات برای ما مهم است؟

و سوالاتی از این قبیل که مهم ترین این سوالات در اینجا ذکر شده است. با پاسخ به این سوالات می توانیم بهترین ترموستات را انتخاب کنیم.

 

بهترین ترموستات ها چه ویژگی هایی دارند؟

در قدم اول می توان به برند ترموستات اشاره کرد. برند ترموستات نشان از شناسنامه آن محصول هست، به طور مثال ترموستات هانیول را شنیده ایم و در خیلی مکان ها آن ترموستات آنالوگ هانیول را دیده ایم. پس در مرحله اول برند. در مرحله بعد کارایی و خدماتی که به ما می دهد را مورد بررسی قرار می دهیم و متوجه میشویم که به اصطلاح آپشن های آن مدام است. بگذارید مثالی برای شما بزنم: مثلا ترموستات قابلیت اتصال به وای فای را دارد؟ یا ریموت کنترل دارد و … که از آنها می توان به قابلیت های آن پی برد. نصب آسان گزینه بعدی می باشد شاید خیلی مهم نباشد اما به هر حال یک مزیت می باشد

 

خرید و تعویض ترموستات داکت اسپلیت با بهترین ترموستات ها

 

ترموستات ها ضمانت هم دارند؟

ترموستات هایی که داخل ایران هستند و ساخت خارج از ایران نیز می باشند ( کالاهای وارداتی) عملا ضمانت ندارند ولی با توجه به این مسئله که مشتریان عزیز خیالشان بابت اصالت کالا راحت باشد گروه مهندسی ترموستات کاران علاوه بر اینکه بر روی محصولات خود یک سال ضمانت لحاظ کرده ده سال هم خدمات پس از فروش قرار داده تا همیشه با مشتریان عزیز همراه و هم قدم باشد.

 

شرکت های معروف و مطرح تولید ترموستات چه شرکتهایی هستند؟

شرکت های زیادی در تولید ترموستات وجود دارند. اما ترموستات با توجه به عملکرد کاری خود باید خیلی دقیق و منظم بتواند عمل قطع و وصل کردن دمای مورد نظر را انجام دهد.

شرکت هایی که در این زمینه به صورت فوق العاده دقیق و منظم مشغول هستند. نمایندگی هانیول در ایران مشغول به فعالیت می باشد. شرکت زیمنس در ایران نیز نمایندگی دارد، کلایماست ایران، امیت، ترموستات تکبان، سانوان و سانوارد. همچنین ترموستات های ساخت کشور عزیزمان ایران نیز داریم که علاوه بر کیفیت کارایی لازم را نیز دارا می باشند که می توان به شرکت های مرصوص کام و تکبان اشاره کرد.

 

برند ترموستات

 

ترموستات های هوشمند

انتخاب بهترین ترموستات هوشمند تاثیر زیادی را نه تنها در خانه شما، بلکه در مدیریت هزینه خانه شما نیز خواهید داشت. یک ترموستاتی که قابلیت برنامه ریزی هفتگی دارد می تواند به کاهش این هزینه ها کمک کند و می توانید از راه دور به وسیله تلفن همراه خود آنها را مدیریت کنید.

یک ترموستات هوشمند فراتر از کنترل دمای فضا شماست.


با این ترموستات های هوشمند نه تنها شما قادر خواهید بود برنامه های پیچیده تر را برای هر روز هفته ایجاد کنید حتی می توانید کنترل کامل سیستم HVAC خود را حتی زمانی که از خانه دور هستید کنترل کامل کنید. ما به طور مستمر ترموستات های هوشمند را آزمایش و ارزیابی می کنیم و می توانیم به شما کمک کنیم که ترموستات مناسب را برای خانه خود پیدا کنید.

کاربری ترموستات با موبایل

 

بسیاری از ترموستات های هوشمند دارای سنسورهای رطوبت هستند که وقتی سطح رطوبت بالا یا پایین را تشخیص می دهند، هشدار می دهند و برخی از مدل ها پیش بینی آب و هوای محلی شما را نشان می دهند.

اگر بخواهید ترموستات را به گونه ای تنظیم کنید که وقتی به خانه برگشتید به طور خودکار دمای خانه را پایین بیاورد باید یک مدل را انتخاب کنید که از تکنولوژی Geofencing پشتیبانی کند.

Geofencing چیست؟

Geofencing با استفاده از خدمات موقعیت مکانی تلفن شما اجازه می دهد که ترموستات هنگام ورود یا خروج از یک محیط در اطراف خانه عمل قطع و وصل کردن ترموستات را انجام دهد. با استفاده از برنامه تلفن همراه، می توانید درجه حرارت مورد نظر خود و دور فن ترموستات را تنظیم کنید و هنگامی که وارد می شوید و یا محیط را ترک می کنید، ترموستات فعال می شود. فقط مطمئن شوید که تلفن خود را به همراه داشته باشید.

عکس مربوط به ترموستات لرنینگ نست می باشد.

بهترین ترموستات

 

دنبال چه چیزی میگردی

ترموستات هوشمند ویژگی های گوناگونی را ارائه می دهند که نه تنها به حفظ راحتی خانه کمک می کند، بلکه می تواند هزینه های گرمایش و سرمایش را کاهش دهد.


ترموستات های هوشمند با اتصال به  Wi-Fi به شما این اجازه را می دهد که ترموستات را به شبکه خانگی و اینترنت متصل کنید. آنها می توانند از یک دستگاه تلفن همراه مانند یک گوشی هوشمند یا تبلت با استفاده از یک برنامه رایگان کنترل شوند، و مدیریت دمای خانه خود را بر عهده بگیرید.

این محصول که عکس آن را مشاهده می کنید ترموستات هانیول T5 می باشد.

ترموستات هوشمند هانیول

 

محصولات هانیولمحصولات زیمنسمحصولات کلایماست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *