اخبار, راهنمایی و مشاوره

بهترین ترموستات هوشمند

بهترین ترموستات هوشمند

بهترین ترموستات هوشمند

در بین سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸، toptenreviews 14 ترموستات قابل برنامه ریزی را آزمایش کرد تا بهترین ترموستات هوشمند را که دارای بهترین ویژگی ها و بهترین کارایی و همچنین استفاده آسان هستند را انتخاب کند. محققان پس از کسب بررسی ۴ ترموستات را به عنوان بهترین ها معرفی کردند. رای اول را به ترموستات Nest Learning دادند. در رتبه های بعدی هم ترموستات هانیول سری Lyric دیده می شود. این ترموستات ها عادت های شما را تجزیه و تحلیل می کند و سایر اطلاعات های محیطی را جمع آوری می کند تا بتواند با برنامه شما منطبق شود. صرفه جویی  پول و انرژی را برای شما انجام می دهد. این ترموستات ها دارای نصب آسان می باشند که در واقع یک ویژگی به شمار می رود، این ترموستات ها با سایر محصولات خانه های هوشمند سازگاری دارد.

 

بهترین ترموستات هوشمند در کل

ترموستات Nest Learning (نسل سوم)

ترموستات Learning Nest صرفه جویی در انرژی را با مطالعه خود، برای یک هفته برنامه ریزی می کند. چگونه؟ با تغییر نور و حرکت شما آنها را نظارت میکند یا زمان هایی که شما درجه یا حالت ترموستات را تغییر می دهید. این فوق العادست
ما دوست داریم که Nest با صدها محصول هوشمند خانه مانند Amazon Alexa و August    Smart Lock کار می کند. در واقع، بیشتر از هر ترموستات دیگر آن را با محصولات خانه هوشمند بررسی کردیم، دقیق تر از همه کار می کند. شما با استفاده از ظاهر زیبای Nest که یک دایره ی فلزی است و یک برنامه تلفن همراه به راحتی می توانید Nest را کنترل کنید. این برنامه کاربر پسند است، به شما اجازه می دهد تنظیمات را به سرعت تغییر دهید و دارای آموزش مفصل برای کمک به نصب واحد در منزل شما می باشد.

در آزمایشات toptenreviews ، حدود ۱۷ دقیقه طول می کشد تا ترموستات Learning Nest نصب شود که سریعترین نصب نسبت به هر محصولی که مورد آزمایش قرار گرفته است. این ترموستات همچنین دارای یک پیچ گوشتی است، و آن را کمی آسان تر از می کند.این محصول دارای یک باتری ساخته شده است که گاهی اوقات پس از نصب نیاز به شارژ دارد. این محصول را با یک گارانتی دو ساله، که برای اکثر ترموستات ها معمول است، می توانیید تهیه کنید. (طولانی ترین گارانتی در محصولات بررسی شده ما، سه سال است.) این ترموستات حدود ۲۵۰ دلار قیمت دارد و این یکی از گران ترین محصولات این شرکت است، هرچند ما اعتقاد داریم که Nest ارزشش را دارد. شرکت نست مدل ارزانتر را نیز ارائه می دهد(Thermostat E) که بسیاری از ویژگی های مشابه را ارائه می دهد اما امکانات کمتری برخوردار است و هیچ گزینه ای برای طراحی های مختلف ندارد.

 نقاط قوت نقاط ضعف
• بهترین سازگاری در خانه های هوشمند  گارانتی به جای سه سال دو سال است
• برنامه ریزی خودکار و اتوماتیک عالی • باتری باید گاهی اوقات شارژ شود
• ساده ترین ترموستات برای نصب • یکی از گران ترین ترموستات های هوشمند

 

بهترین ترموستات هوشمند

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”33px”][/vc_column][/vc_row]

بهترین ترموستات هوشمند برای کنترل صدا

Ecobee4 دارای دو ویژگی منحصر به فرد در میان ترموستات ها می باشد:

  • این تنها مدل با کنترل های صوتی اتوماتیک آمازون الکسا است.
  • یک سنسور از راه دور در جعبه است که می توان در جای دیگر خانه نصب کرد.

سرویس الکسا آمازون به شما این امکان را می دهد تا درجه حرارت را با یک دستور  کلامی سریع بدون استفاده از برنامه ecobee یا صفحه نمایش لمسی آن تنظیم کنید. ما سنسور از راه دور  ecobee4  را برای این دوست داریم چرا که این اجازه را می دهد که درجه حرارت دمای خانه را در اتاق ها به گونه ای دیگر تنظیم کنید.

ecobee4  مانند Nest، دارای ویژگی های برنامه ریزی خودکار و گزارش های ماهانه است که با استفاده از الگوهای تنظیم دما م یتوانند همان الگو را ادامه دهند. راه اندازی این برنامه دشوار نیست و دارای ویژگی های بسیاری از قبیل ترموستات Nest است. یکی از بهترین ویژگی های ecobee4 این است که نمایشگر روی صفحه و برنامه تلفن همراه دارای کنترل های یکسان هستند که باعث می شود آن را به آسانی مدیریت کنید.

شما می توانید این دستگاه را به تعدادی از سیستم های خانه هوشمند اضافه کنید، هرچند که با سیستم های بسیاری مانند Nest کار نمی کند. برنامه موبایل ecobee هر مرحله را نشان می دهد و شما را از طریق کل فرایند هدایت می کند. با این حال، ترموستات Nest برای نصب آسان تر است زیرا شامل ابزارهایی است که شما نیاز دارید. سه سال گارانتی ecobee4 طولانی ترین گارانتی بین ترموستات ها است که ما در میان ترموستات هوشمند دیده ایم، یک سال طولانی تر از Nest.
Ecobee4 در میان گرانترین نرموستات ها قرار دارد، اگر چه ecobee یک مدل ارزانتر را ارائه می دهد(ecobee3 lite)، بدون کنترل صدا و یک سنسور از راه.

 

 نقاط قوت نقاط ضعف
• کنترل های صوتی ساخته شده در الکسا  نصب این ترموستات از Nest سخت تر است
• رابط کاربر عالی  برنامه ریزی به طور کامل خودکار نیست
• شامل سنسور از راه دور  قیمت بالای ترموستات

ترموستات خانه هوشمند

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”33px”][/vc_column][/vc_row]

ترموستات  Nest Thermostatic E

Nest Thermostat E مدل ارزانتر Nest Learning می باشد و در یک بسته بندی ساده در اختیارتان قرار می گیرد. این ترموستات نه تنها مدل ارزانتر Nest Learning است بلکه دارای زیبایی منحصر به فرد در میان ترموستات هوشمند است.

کنترل و برنامه تلفن همراه Nest Thermostat E در مقایسه با Nest Learning  تقریبا یکسان است. این ترموستات همان آسانی برای استفاده را دارا است. صفحه نمایش مات سفید چیزی است که شما در ترموستات دیگر پیدا نمی کند و به جذابیت این مدل اضافه می کند. با طراحی Nest Thermostat E  با سیستم های پیچیده HVAC که از مراحل مختلف برای گرم کردن و خنک کردن استفاده می کنند، کار نمی کند.
هرچند سیم کشی ساده یکی از دلایل اینکه این ترموستات نصب آسان تر از اکثر ترموستات دیگر ها می باشد. این دستگاه ۸۰ دلار ارزانتر از Nest اصلی است و بهترین ترموستات هوشمند زیر ۲۰۰ دلار است. گارانتی یک ساله Nest Thermostat E کوتاه تر از گارانتی اکثر ترموستات ها است، که ناامید کننده است چرا که این ترموستات کارکردی عالی دارد.

 

 نقاط قوت نقاط ضعف
• بهترین ترموستات هوشمند زیر ۲۰۰ دلار   گارانتی یک ساله محصول

 

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”33px”][/vc_column][/vc_row]

بهترین قیمت با کارایی و کیفیت Honeywell Lyric T5

خب؛ بعد از بررسی این ۳ مدل ترموستات میرسیم به بهترین ترموستات هوشمند هانیول. در ایران شرکت های Nest و Ecobee فعالیت ندارند اما Honeywell Lyric T5 موجود می باشد علاوه بر اینکه دست کمی از این شرکت ها ندارد.

Honeywell Lyric T5  با محبوب ترین سیستم عامل های خانگی هوشمند کار می کند:Amazon، Alexa، Google Home و .Apple HomeKit این ویژگی های خوبی است که دیگر ترموستات ها ندارند.
Lyric T5  شاید ارزان ترین ترموستات هوشمند با قیمت ۱۰۰ دلار باشد اما ویژگی های بسیار خوبی نیز دارد، به ویژه  geofencing، که از محل تلفن هوشمند شما برای تعیین زمان استفاده از سیستم HVAC  استفاده می کند. با وجود قابلیت مقرون به صرفه بودن آن،Lyric T5  تقریبا به همان اندازه استفاده آسانی دارد. ضمانتنامه دو ساله در میان ترموستات ها قابل قبول ​​است، اما هنوز هم کمتر از پوشش سه ساله ای است که توسط بسیاری از رقبا ارائه شده است. اما خوب قیمت آن هم خیلی پایین تر از آنهاست. شاید اگر قیمت را بالا می برد می توانست گارانتی ۳ یا ۴ ساله ارائه دهد اما سیاست هانیول بر پایه قیمت اولیه کمتر بوده.

 نقاط قوت نقاط ضعف
• سازگار با سیستم عامل اصلی هوشمند  گارانتی ۲ ساله
• قیمت مناسب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *